Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sevgi Akarsu Yilmaz
SEVGİ AKARSU YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEVGİ AKARSU YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEVGİ AKARSU YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVGİ AKARSU YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEVGİ,  AKARSU,  YILMAZ,   İzmirSEVGİ AKARSU YILMAZ Muayene ÜcretiSEVGİ AKARSU YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVGİ AKARSU YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVGİ AKARSU YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVGİ AKARSU YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarSEVGİ AKARSU YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVGİ AKARSU YILMAZ HakkındaSEVGİ AKARSU YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVGİ AKARSU YILMAZ ÖzgeçmişiSEVGİ AKARSU YILMAZ RandevuSEVGİ AKARSU YILMAZ MuayenehaneSEVGİ AKARSU YILMAZ Muayene ÜcretiSEVGİ AKARSU YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVGİ AKARSU YILMAZ BulGetirSEVGİ AKARSU YILMAZ NeredeCep NoSEVGİ AKARSU YILMAZ UzmanıSEVGİ AKARSU YILMAZ Özel MuayeneSEVGİ AKARSU YILMAZ NumarasıSEVGİ AKARSU YILMAZ Nerede ÇalışıyorSEVGİ AKARSU YILMAZ GörevliUzmanlıkAileSEVGİ AKARSU YILMAZ ŞikayetSEVGİ AKARSU YILMAZ ÖneriSEVGİ AKARSU YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVGİ AKARSU YILMAZ KimdirSekreterHemşireSEVGİ AKARSU YILMAZ Yeni BilgileriSEVGİ AKARSU YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimSEVGİ AKARSU YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVGİ AKARSU YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVGİ AKARSU YILMAZ Doğum TarihiİrtibatSEVGİ AKARSU YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkSEVGİ AKARSU YILMAZ ÖzgeçmişSEVGİ AKARSU YILMAZ BiyografiCerrahisiSEVGİ AKARSU YILMAZ DoktordurSEVGİ AKARSU YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVGİ AKARSU YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVGİ AKARSU YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,799 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır