Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serap Köran Karadoğan
SERAP KÖRAN KARADOĞAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERAP KÖRAN KARADOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERAP KÖRAN KARADOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERAP KÖRAN KARADOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERAP,  KÖRAN,  KARADOĞAN,   İzmirSERAP KÖRAN KARADOĞAN Muayene ÜcretiSERAP KÖRAN KARADOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERAP KÖRAN KARADOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERAP KÖRAN KARADOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERAP KÖRAN KARADOĞAN Hakkında BilgiYorumlarSERAP KÖRAN KARADOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERAP KÖRAN KARADOĞAN HakkındaSERAP KÖRAN KARADOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERAP KÖRAN KARADOĞAN ÖzgeçmişiSERAP KÖRAN KARADOĞAN RandevuSERAP KÖRAN KARADOĞAN MuayenehaneSERAP KÖRAN KARADOĞAN Muayene ÜcretiSERAP KÖRAN KARADOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERAP KÖRAN KARADOĞAN BulGetirSERAP KÖRAN KARADOĞAN NeredeCep NoSERAP KÖRAN KARADOĞAN UzmanıSERAP KÖRAN KARADOĞAN Özel MuayeneSERAP KÖRAN KARADOĞAN NumarasıSERAP KÖRAN KARADOĞAN Nerede ÇalışıyorSERAP KÖRAN KARADOĞAN GörevliUzmanlıkAileSERAP KÖRAN KARADOĞAN ŞikayetSERAP KÖRAN KARADOĞAN ÖneriSERAP KÖRAN KARADOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERAP KÖRAN KARADOĞAN KimdirSekreterHemşireSERAP KÖRAN KARADOĞAN Yeni BilgileriSERAP KÖRAN KARADOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimSERAP KÖRAN KARADOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERAP KÖRAN KARADOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERAP KÖRAN KARADOĞAN Doğum TarihiİrtibatSERAP KÖRAN KARADOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkSERAP KÖRAN KARADOĞAN ÖzgeçmişSERAP KÖRAN KARADOĞAN BiyografiCerrahisiSERAP KÖRAN KARADOĞAN DoktordurSERAP KÖRAN KARADOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERAP KÖRAN KARADOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERAP KÖRAN KARADOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,831 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır