Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selçuk Özyurt
SELÇUK ÖZYURT (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELÇUK ÖZYURT (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SELÇUK ÖZYURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SELÇUK ÖZYURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELÇUK ÖZYURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELÇUK ÖZYURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELÇUK ÖZYURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELÇUK ÖZYURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELÇUK ÖZYURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SELÇUK,  ÖZYURT,   İzmirSELÇUK ÖZYURT Muayene ÜcretiSELÇUK ÖZYURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELÇUK ÖZYURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELÇUK ÖZYURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELÇUK ÖZYURT Hakkında BilgiYorumlarSELÇUK ÖZYURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELÇUK ÖZYURT HakkındaSELÇUK ÖZYURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELÇUK ÖZYURT ÖzgeçmişiSELÇUK ÖZYURT RandevuSELÇUK ÖZYURT MuayenehaneSELÇUK ÖZYURT Muayene ÜcretiSELÇUK ÖZYURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELÇUK ÖZYURT BulGetirSELÇUK ÖZYURT NeredeCep NoSELÇUK ÖZYURT UzmanıSELÇUK ÖZYURT Özel MuayeneSELÇUK ÖZYURT NumarasıSELÇUK ÖZYURT Nerede ÇalışıyorSELÇUK ÖZYURT GörevliUzmanlıkAileSELÇUK ÖZYURT ŞikayetSELÇUK ÖZYURT ÖneriSELÇUK ÖZYURT EleştiriHastalıklarıYorumlarSELÇUK ÖZYURT KimdirSekreterHemşireSELÇUK ÖZYURT Yeni BilgileriSELÇUK ÖZYURT Hakkında BilgiCerrahHekimSELÇUK ÖZYURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELÇUK ÖZYURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELÇUK ÖZYURT Doğum TarihiİrtibatSELÇUK ÖZYURT Tedavi OlanlarSağlıkSELÇUK ÖZYURT ÖzgeçmişSELÇUK ÖZYURT BiyografiCerrahisiSELÇUK ÖZYURT DoktordurSELÇUK ÖZYURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELÇUK ÖZYURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELÇUK ÖZYURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,277 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır