Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selcan Yamaci
SELCAN YAMACI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELCAN YAMACI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SELCAN YAMACI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SELCAN YAMACI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SELCAN,  YAMACI,   İzmirSELCAN YAMACI Muayene ÜcretiSELCAN YAMACI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELCAN YAMACI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELCAN YAMACI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELCAN YAMACI Hakkında BilgiYorumlarSELCAN YAMACI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELCAN YAMACI HakkındaSELCAN YAMACI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELCAN YAMACI ÖzgeçmişiSELCAN YAMACI RandevuSELCAN YAMACI MuayenehaneSELCAN YAMACI Muayene ÜcretiSELCAN YAMACI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELCAN YAMACI BulGetirSELCAN YAMACI NeredeCep NoSELCAN YAMACI UzmanıSELCAN YAMACI Özel MuayeneSELCAN YAMACI NumarasıSELCAN YAMACI Nerede ÇalışıyorSELCAN YAMACI GörevliUzmanlıkAileSELCAN YAMACI ŞikayetSELCAN YAMACI ÖneriSELCAN YAMACI EleştiriHastalıklarıYorumlarSELCAN YAMACI KimdirSekreterHemşireSELCAN YAMACI Yeni BilgileriSELCAN YAMACI Hakkında BilgiCerrahHekimSELCAN YAMACI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELCAN YAMACI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELCAN YAMACI Doğum TarihiİrtibatSELCAN YAMACI Tedavi OlanlarSağlıkSELCAN YAMACI ÖzgeçmişSELCAN YAMACI BiyografiCerrahisiSELCAN YAMACI DoktordurSELCAN YAMACI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELCAN YAMACI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELCAN YAMACI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiCumhuriyet,  Bulvari,  1374sokak,  No:11,  Alsancak,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 489 5656
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17.421 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır