Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sabahat Asan Adagülü
SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SABAHAT,  ASAN,  ADAGÜLÜ,   İzmirSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Muayene ÜcretiSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Hakkında BilgiYorumlarSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ HakkındaSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ÖzgeçmişiSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ RandevuSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ MuayenehaneSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Muayene ÜcretiSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ BulGetirSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ NeredeCep NoSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ UzmanıSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Özel MuayeneSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ NumarasıSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Nerede ÇalışıyorSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ GörevliUzmanlıkAileSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ŞikayetSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ÖneriSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ KimdirSekreterHemşireSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Yeni BilgileriSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Doğum TarihiİrtibatSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Tedavi OlanlarSağlıkSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ ÖzgeçmişSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ BiyografiCerrahisiSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ DoktordurSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABAHAT ASAN ADAGÜLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 96,201 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır