Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özcan Özdemir
ÖZCAN ÖZDEMİR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZCAN ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZCAN ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZCAN ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZCAN,  ÖZDEMİR,   İzmirÖZCAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZCAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZCAN ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZCAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZCAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarÖZCAN ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZCAN ÖZDEMİR HakkındaÖZCAN ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZCAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişiÖZCAN ÖZDEMİR RandevuÖZCAN ÖZDEMİR MuayenehaneÖZCAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiÖZCAN ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZCAN ÖZDEMİR BulGetirÖZCAN ÖZDEMİR NeredeCep NoÖZCAN ÖZDEMİR UzmanıÖZCAN ÖZDEMİR Özel MuayeneÖZCAN ÖZDEMİR NumarasıÖZCAN ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorÖZCAN ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileÖZCAN ÖZDEMİR ŞikayetÖZCAN ÖZDEMİR ÖneriÖZCAN ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZCAN ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireÖZCAN ÖZDEMİR Yeni BilgileriÖZCAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZCAN ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZCAN ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZCAN ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatÖZCAN ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkÖZCAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişÖZCAN ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiÖZCAN ÖZDEMİR DoktordurÖZCAN ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZCAN ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZCAN ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji9,  Eylül,  Mahallesi,  Ulaştirma,  Caddesi,  No:5,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 252 4500
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20.032 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır