Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nihat Hafizoğlu
NİHAT HAFIZOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİHAT HAFIZOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NİHAT HAFIZOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NİHAT HAFIZOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİHAT HAFIZOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİHAT HAFIZOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİHAT HAFIZOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİHAT HAFIZOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİHAT HAFIZOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NİHAT,  HAFIZOĞLU,   İzmirNİHAT HAFIZOĞLU Muayene ÜcretiNİHAT HAFIZOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİHAT HAFIZOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİHAT HAFIZOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİHAT HAFIZOĞLU Hakkında BilgiYorumlarNİHAT HAFIZOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİHAT HAFIZOĞLU HakkındaNİHAT HAFIZOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİHAT HAFIZOĞLU ÖzgeçmişiNİHAT HAFIZOĞLU RandevuNİHAT HAFIZOĞLU MuayenehaneNİHAT HAFIZOĞLU Muayene ÜcretiNİHAT HAFIZOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİHAT HAFIZOĞLU BulGetirNİHAT HAFIZOĞLU NeredeCep NoNİHAT HAFIZOĞLU UzmanıNİHAT HAFIZOĞLU Özel MuayeneNİHAT HAFIZOĞLU NumarasıNİHAT HAFIZOĞLU Nerede ÇalışıyorNİHAT HAFIZOĞLU GörevliUzmanlıkAileNİHAT HAFIZOĞLU ŞikayetNİHAT HAFIZOĞLU ÖneriNİHAT HAFIZOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNİHAT HAFIZOĞLU KimdirSekreterHemşireNİHAT HAFIZOĞLU Yeni BilgileriNİHAT HAFIZOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimNİHAT HAFIZOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİHAT HAFIZOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİHAT HAFIZOĞLU Doğum TarihiİrtibatNİHAT HAFIZOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkNİHAT HAFIZOĞLU ÖzgeçmişNİHAT HAFIZOĞLU BiyografiCerrahisiNİHAT HAFIZOĞLU DoktordurNİHAT HAFIZOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİHAT HAFIZOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİHAT HAFIZOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,136 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır