Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Neşe Özkaya
NEŞE ÖZKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEŞE ÖZKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEŞE ÖZKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEŞE ÖZKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEŞE ÖZKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEŞE ÖZKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEŞE ÖZKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEŞE ÖZKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEŞE ÖZKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEŞE,  ÖZKAYA,   İzmirNEŞE ÖZKAYA Muayene ÜcretiNEŞE ÖZKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEŞE ÖZKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEŞE ÖZKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEŞE ÖZKAYA Hakkında BilgiYorumlarNEŞE ÖZKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEŞE ÖZKAYA HakkındaNEŞE ÖZKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEŞE ÖZKAYA ÖzgeçmişiNEŞE ÖZKAYA RandevuNEŞE ÖZKAYA MuayenehaneNEŞE ÖZKAYA Muayene ÜcretiNEŞE ÖZKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEŞE ÖZKAYA BulGetirNEŞE ÖZKAYA NeredeCep NoNEŞE ÖZKAYA UzmanıNEŞE ÖZKAYA Özel MuayeneNEŞE ÖZKAYA NumarasıNEŞE ÖZKAYA Nerede ÇalışıyorNEŞE ÖZKAYA GörevliUzmanlıkAileNEŞE ÖZKAYA ŞikayetNEŞE ÖZKAYA ÖneriNEŞE ÖZKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarNEŞE ÖZKAYA KimdirSekreterHemşireNEŞE ÖZKAYA Yeni BilgileriNEŞE ÖZKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimNEŞE ÖZKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEŞE ÖZKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEŞE ÖZKAYA Doğum TarihiİrtibatNEŞE ÖZKAYA Tedavi OlanlarSağlıkNEŞE ÖZKAYA ÖzgeçmişNEŞE ÖZKAYA BiyografiCerrahisiNEŞE ÖZKAYA DoktordurNEŞE ÖZKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEŞE ÖZKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEŞE ÖZKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,102 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır