Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nermin Filizci Varilsüha
NERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NERMİN,  FİLİZCİ,  VARILSÜHA,   İzmirNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Muayene ÜcretiNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Hakkında BilgiYorumlarNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA HakkındaNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ÖzgeçmişiNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA RandevuNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA MuayenehaneNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Muayene ÜcretiNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA BulGetirNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA NeredeCep NoNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA UzmanıNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Özel MuayeneNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA NumarasıNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Nerede ÇalışıyorNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA GörevliUzmanlıkAileNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ŞikayetNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ÖneriNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA EleştiriHastalıklarıYorumlarNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA KimdirSekreterHemşireNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Yeni BilgileriNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Hakkında BilgiCerrahHekimNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Doğum TarihiİrtibatNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Tedavi OlanlarSağlıkNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA ÖzgeçmişNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA BiyografiCerrahisiNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA DoktordurNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNERMİN FİLİZCİ VARILSÜHA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji1389,  Çamli,  Sokak,  No,  81,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 421 0818
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır