Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Necdet Kartal
NECDET KARTAL (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NECDET KARTAL (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NECDET KARTAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NECDET KARTAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NECDET KARTAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NECDET KARTAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NECDET KARTAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NECDET KARTAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NECDET KARTAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NECDET,  KARTAL,   İzmirNECDET KARTAL Muayene ÜcretiNECDET KARTAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNECDET KARTAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNECDET KARTAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNECDET KARTAL Hakkında BilgiYorumlarNECDET KARTAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNECDET KARTAL HakkındaNECDET KARTAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNECDET KARTAL ÖzgeçmişiNECDET KARTAL RandevuNECDET KARTAL MuayenehaneNECDET KARTAL Muayene ÜcretiNECDET KARTAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNECDET KARTAL BulGetirNECDET KARTAL NeredeCep NoNECDET KARTAL UzmanıNECDET KARTAL Özel MuayeneNECDET KARTAL NumarasıNECDET KARTAL Nerede ÇalışıyorNECDET KARTAL GörevliUzmanlıkAileNECDET KARTAL ŞikayetNECDET KARTAL ÖneriNECDET KARTAL EleştiriHastalıklarıYorumlarNECDET KARTAL KimdirSekreterHemşireNECDET KARTAL Yeni BilgileriNECDET KARTAL Hakkında BilgiCerrahHekimNECDET KARTAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNECDET KARTAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNECDET KARTAL Doğum TarihiİrtibatNECDET KARTAL Tedavi OlanlarSağlıkNECDET KARTAL ÖzgeçmişNECDET KARTAL BiyografiCerrahisiNECDET KARTAL DoktordurNECDET KARTAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNECDET KARTAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNECDET KARTAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,990 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır