Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nalan Esin Arikan
NALAN ESİN ARIKAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NALAN ESİN ARIKAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NALAN ESİN ARIKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NALAN ESİN ARIKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NALAN ESİN ARIKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NALAN ESİN ARIKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NALAN ESİN ARIKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NALAN ESİN ARIKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NALAN ESİN ARIKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NALAN,  ESİN,  ARIKAN,   İzmirNALAN ESİN ARIKAN Muayene ÜcretiNALAN ESİN ARIKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNALAN ESİN ARIKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNALAN ESİN ARIKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNALAN ESİN ARIKAN Hakkında BilgiYorumlarNALAN ESİN ARIKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNALAN ESİN ARIKAN HakkındaNALAN ESİN ARIKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNALAN ESİN ARIKAN ÖzgeçmişiNALAN ESİN ARIKAN RandevuNALAN ESİN ARIKAN MuayenehaneNALAN ESİN ARIKAN Muayene ÜcretiNALAN ESİN ARIKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNALAN ESİN ARIKAN BulGetirNALAN ESİN ARIKAN NeredeCep NoNALAN ESİN ARIKAN UzmanıNALAN ESİN ARIKAN Özel MuayeneNALAN ESİN ARIKAN NumarasıNALAN ESİN ARIKAN Nerede ÇalışıyorNALAN ESİN ARIKAN GörevliUzmanlıkAileNALAN ESİN ARIKAN ŞikayetNALAN ESİN ARIKAN ÖneriNALAN ESİN ARIKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNALAN ESİN ARIKAN KimdirSekreterHemşireNALAN ESİN ARIKAN Yeni BilgileriNALAN ESİN ARIKAN Hakkında BilgiCerrahHekimNALAN ESİN ARIKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNALAN ESİN ARIKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNALAN ESİN ARIKAN Doğum TarihiİrtibatNALAN ESİN ARIKAN Tedavi OlanlarSağlıkNALAN ESİN ARIKAN ÖzgeçmişNALAN ESİN ARIKAN BiyografiCerrahisiNALAN ESİN ARIKAN DoktordurNALAN ESİN ARIKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNALAN ESİN ARIKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNALAN ESİN ARIKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,263 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır