Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Bilgiç
MUSTAFA BİLGİÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA BİLGİÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA BİLGİÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA BİLGİÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA BİLGİÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA BİLGİÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA BİLGİÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA BİLGİÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA BİLGİÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  BİLGİÇ,   İzmirMUSTAFA BİLGİÇ Muayene ÜcretiMUSTAFA BİLGİÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA BİLGİÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA BİLGİÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA BİLGİÇ Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA BİLGİÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA BİLGİÇ HakkındaMUSTAFA BİLGİÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA BİLGİÇ ÖzgeçmişiMUSTAFA BİLGİÇ RandevuMUSTAFA BİLGİÇ MuayenehaneMUSTAFA BİLGİÇ Muayene ÜcretiMUSTAFA BİLGİÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA BİLGİÇ BulGetirMUSTAFA BİLGİÇ NeredeCep NoMUSTAFA BİLGİÇ UzmanıMUSTAFA BİLGİÇ Özel MuayeneMUSTAFA BİLGİÇ NumarasıMUSTAFA BİLGİÇ Nerede ÇalışıyorMUSTAFA BİLGİÇ GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA BİLGİÇ ŞikayetMUSTAFA BİLGİÇ ÖneriMUSTAFA BİLGİÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA BİLGİÇ KimdirSekreterHemşireMUSTAFA BİLGİÇ Yeni BilgileriMUSTAFA BİLGİÇ Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA BİLGİÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA BİLGİÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA BİLGİÇ Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA BİLGİÇ Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA BİLGİÇ ÖzgeçmişMUSTAFA BİLGİÇ BiyografiCerrahisiMUSTAFA BİLGİÇ DoktordurMUSTAFA BİLGİÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA BİLGİÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA BİLGİÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,768 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır