Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Meral Bilge
MERAL BİLGE (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MERAL BİLGE (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MERAL BİLGE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MERAL BİLGE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MERAL BİLGE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MERAL BİLGE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MERAL BİLGE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MERAL BİLGE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MERAL BİLGE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MERAL,  BİLGE,   İzmirMERAL BİLGE Muayene ÜcretiMERAL BİLGE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMERAL BİLGE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMERAL BİLGE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMERAL BİLGE Hakkında BilgiYorumlarMERAL BİLGE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMERAL BİLGE HakkındaMERAL BİLGE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMERAL BİLGE ÖzgeçmişiMERAL BİLGE RandevuMERAL BİLGE MuayenehaneMERAL BİLGE Muayene ÜcretiMERAL BİLGE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMERAL BİLGE BulGetirMERAL BİLGE NeredeCep NoMERAL BİLGE UzmanıMERAL BİLGE Özel MuayeneMERAL BİLGE NumarasıMERAL BİLGE Nerede ÇalışıyorMERAL BİLGE GörevliUzmanlıkAileMERAL BİLGE ŞikayetMERAL BİLGE ÖneriMERAL BİLGE EleştiriHastalıklarıYorumlarMERAL BİLGE KimdirSekreterHemşireMERAL BİLGE Yeni BilgileriMERAL BİLGE Hakkında BilgiCerrahHekimMERAL BİLGE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMERAL BİLGE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMERAL BİLGE Doğum TarihiİrtibatMERAL BİLGE Tedavi OlanlarSağlıkMERAL BİLGE ÖzgeçmişMERAL BİLGE BiyografiCerrahisiMERAL BİLGE DoktordurMERAL BİLGE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMERAL BİLGE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMERAL BİLGE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,200 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır