Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Melda Ökmen Demirtaşoğlu
MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MELDA,  ÖKMEN,  DEMİRTAŞOĞLU,   İzmirMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Muayene ÜcretiMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU HakkındaMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ÖzgeçmişiMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU RandevuMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU MuayenehaneMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Muayene ÜcretiMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU BulGetirMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU NeredeCep NoMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU UzmanıMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Özel MuayeneMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU NumarasıMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Nerede ÇalışıyorMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU GörevliUzmanlıkAileMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ŞikayetMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ÖneriMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU KimdirSekreterHemşireMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Yeni BilgileriMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Doğum TarihiİrtibatMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU ÖzgeçmişMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU BiyografiCerrahisiMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU DoktordurMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELDA ÖKMEN DEMİRTAŞOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,013 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır