Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mahmut Cüneyt Soyal
MAHMUT CÜNEYT SOYAL (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAHMUT CÜNEYT SOYAL (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MAHMUT CÜNEYT SOYAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MAHMUT CÜNEYT SOYAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MAHMUT,  CÜNEYT,  SOYAL,   İzmirMAHMUT CÜNEYT SOYAL Muayene ÜcretiMAHMUT CÜNEYT SOYAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAHMUT CÜNEYT SOYAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAHMUT CÜNEYT SOYAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAHMUT CÜNEYT SOYAL Hakkında BilgiYorumlarMAHMUT CÜNEYT SOYAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAHMUT CÜNEYT SOYAL HakkındaMAHMUT CÜNEYT SOYAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAHMUT CÜNEYT SOYAL ÖzgeçmişiMAHMUT CÜNEYT SOYAL RandevuMAHMUT CÜNEYT SOYAL MuayenehaneMAHMUT CÜNEYT SOYAL Muayene ÜcretiMAHMUT CÜNEYT SOYAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAHMUT CÜNEYT SOYAL BulGetirMAHMUT CÜNEYT SOYAL NeredeCep NoMAHMUT CÜNEYT SOYAL UzmanıMAHMUT CÜNEYT SOYAL Özel MuayeneMAHMUT CÜNEYT SOYAL NumarasıMAHMUT CÜNEYT SOYAL Nerede ÇalışıyorMAHMUT CÜNEYT SOYAL GörevliUzmanlıkAileMAHMUT CÜNEYT SOYAL ŞikayetMAHMUT CÜNEYT SOYAL ÖneriMAHMUT CÜNEYT SOYAL EleştiriHastalıklarıYorumlarMAHMUT CÜNEYT SOYAL KimdirSekreterHemşireMAHMUT CÜNEYT SOYAL Yeni BilgileriMAHMUT CÜNEYT SOYAL Hakkında BilgiCerrahHekimMAHMUT CÜNEYT SOYAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAHMUT CÜNEYT SOYAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAHMUT CÜNEYT SOYAL Doğum TarihiİrtibatMAHMUT CÜNEYT SOYAL Tedavi OlanlarSağlıkMAHMUT CÜNEYT SOYAL ÖzgeçmişMAHMUT CÜNEYT SOYAL BiyografiCerrahisiMAHMUT CÜNEYT SOYAL DoktordurMAHMUT CÜNEYT SOYAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAHMUT CÜNEYT SOYAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAHMUT CÜNEYT SOYAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji2008,  Dr,  ziye,  Ertemel,  Sokak,  Bostanli,  Kağitçi,  Apartmanı,  No-2,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 330 8840
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tuvalet sıklığı : Her 3 saatte bir tuvalete birden çok gitme ihtiyacı mı hissediyorsunuz? Diyabetin en erken alarmlarından biri sık sık tuvalete gitmektir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır