Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kadir Özalp
KADİR ÖZALP (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KADİR ÖZALP (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KADİR ÖZALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KADİR ÖZALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KADİR ÖZALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KADİR ÖZALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KADİR ÖZALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KADİR ÖZALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KADİR ÖZALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KADİR,  ÖZALP,   İzmirKADİR ÖZALP Muayene ÜcretiKADİR ÖZALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKADİR ÖZALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKADİR ÖZALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKADİR ÖZALP Hakkında BilgiYorumlarKADİR ÖZALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKADİR ÖZALP HakkındaKADİR ÖZALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKADİR ÖZALP ÖzgeçmişiKADİR ÖZALP RandevuKADİR ÖZALP MuayenehaneKADİR ÖZALP Muayene ÜcretiKADİR ÖZALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKADİR ÖZALP BulGetirKADİR ÖZALP NeredeCep NoKADİR ÖZALP UzmanıKADİR ÖZALP Özel MuayeneKADİR ÖZALP NumarasıKADİR ÖZALP Nerede ÇalışıyorKADİR ÖZALP GörevliUzmanlıkAileKADİR ÖZALP ŞikayetKADİR ÖZALP ÖneriKADİR ÖZALP EleştiriHastalıklarıYorumlarKADİR ÖZALP KimdirSekreterHemşireKADİR ÖZALP Yeni BilgileriKADİR ÖZALP Hakkında BilgiCerrahHekimKADİR ÖZALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKADİR ÖZALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKADİR ÖZALP Doğum TarihiİrtibatKADİR ÖZALP Tedavi OlanlarSağlıkKADİR ÖZALP ÖzgeçmişKADİR ÖZALP BiyografiCerrahisiKADİR ÖZALP DoktordurKADİR ÖZALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKADİR ÖZALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKADİR ÖZALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,573 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır