Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İsmail Haluk Özbayram
İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İSMAİL,  HALUK,  ÖZBAYRAM,   İzmirİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Muayene ÜcretiİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM HakkındaİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ÖzgeçmişiİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM RandevuİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM MuayenehaneİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Muayene ÜcretiİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM BulGetirİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM NeredeCep NoİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM UzmanıİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Özel MuayeneİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM NumarasıİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Nerede ÇalışıyorİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM GörevliUzmanlıkAileİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ŞikayetİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ÖneriİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM KimdirSekreterHemşireİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Yeni BilgileriİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Doğum TarihiİrtibatİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM ÖzgeçmişİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM BiyografiCerrahisiİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM DoktordurİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL HALUK ÖZBAYRAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiAdnan,  Menderes,  Caddesi,  No:58b,  Menemen,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 832 2362
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.635 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır