Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlgen Ertam
İLGEN ERTAM (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLGEN ERTAM (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLGEN ERTAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLGEN ERTAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLGEN ERTAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLGEN ERTAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLGEN ERTAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLGEN ERTAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLGEN ERTAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLGEN,  ERTAM,   İzmirİLGEN ERTAM Muayene ÜcretiİLGEN ERTAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLGEN ERTAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLGEN ERTAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLGEN ERTAM Hakkında BilgiYorumlarİLGEN ERTAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLGEN ERTAM HakkındaİLGEN ERTAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLGEN ERTAM ÖzgeçmişiİLGEN ERTAM RandevuİLGEN ERTAM MuayenehaneİLGEN ERTAM Muayene ÜcretiİLGEN ERTAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLGEN ERTAM BulGetirİLGEN ERTAM NeredeCep NoİLGEN ERTAM UzmanıİLGEN ERTAM Özel MuayeneİLGEN ERTAM NumarasıİLGEN ERTAM Nerede ÇalışıyorİLGEN ERTAM GörevliUzmanlıkAileİLGEN ERTAM ŞikayetİLGEN ERTAM ÖneriİLGEN ERTAM EleştiriHastalıklarıYorumlarİLGEN ERTAM KimdirSekreterHemşireİLGEN ERTAM Yeni BilgileriİLGEN ERTAM Hakkında BilgiCerrahHekimİLGEN ERTAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLGEN ERTAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLGEN ERTAM Doğum TarihiİrtibatİLGEN ERTAM Tedavi OlanlarSağlıkİLGEN ERTAM ÖzgeçmişİLGEN ERTAM BiyografiCerrahisiİLGEN ERTAM DoktordurİLGEN ERTAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLGEN ERTAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLGEN ERTAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,919 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır