Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İçten Önaldi
İÇTEN ÖNALDI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İÇTEN ÖNALDI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İÇTEN ÖNALDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İÇTEN ÖNALDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İÇTEN ÖNALDI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İÇTEN ÖNALDI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İÇTEN ÖNALDI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İÇTEN ÖNALDI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İÇTEN ÖNALDI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İÇTEN,  ÖNALDI,   İzmirİÇTEN ÖNALDI Muayene ÜcretiİÇTEN ÖNALDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİÇTEN ÖNALDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİÇTEN ÖNALDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİÇTEN ÖNALDI Hakkında BilgiYorumlarİÇTEN ÖNALDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİÇTEN ÖNALDI HakkındaİÇTEN ÖNALDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİÇTEN ÖNALDI ÖzgeçmişiİÇTEN ÖNALDI RandevuİÇTEN ÖNALDI MuayenehaneİÇTEN ÖNALDI Muayene ÜcretiİÇTEN ÖNALDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİÇTEN ÖNALDI BulGetirİÇTEN ÖNALDI NeredeCep NoİÇTEN ÖNALDI UzmanıİÇTEN ÖNALDI Özel MuayeneİÇTEN ÖNALDI NumarasıİÇTEN ÖNALDI Nerede ÇalışıyorİÇTEN ÖNALDI GörevliUzmanlıkAileİÇTEN ÖNALDI ŞikayetİÇTEN ÖNALDI ÖneriİÇTEN ÖNALDI EleştiriHastalıklarıYorumlarİÇTEN ÖNALDI KimdirSekreterHemşireİÇTEN ÖNALDI Yeni BilgileriİÇTEN ÖNALDI Hakkında BilgiCerrahHekimİÇTEN ÖNALDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİÇTEN ÖNALDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİÇTEN ÖNALDI Doğum TarihiİrtibatİÇTEN ÖNALDI Tedavi OlanlarSağlıkİÇTEN ÖNALDI ÖzgeçmişİÇTEN ÖNALDI BiyografiCerrahisiİÇTEN ÖNALDI DoktordurİÇTEN ÖNALDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİÇTEN ÖNALDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİÇTEN ÖNALDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,018 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır