Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İşil Kilinç
IŞIL KILINÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor IŞIL KILINÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. IŞIL KILINÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. IŞIL KILINÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor IŞIL KILINÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor IŞIL KILINÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor IŞIL KILINÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor IŞIL KILINÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor IŞIL KILINÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.IŞIL,  KILINÇ,   İzmirIŞIL KILINÇ Muayene ÜcretiIŞIL KILINÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerIŞIL KILINÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriIŞIL KILINÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarIŞIL KILINÇ Hakkında BilgiYorumlarIŞIL KILINÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiIŞIL KILINÇ HakkındaIŞIL KILINÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıIŞIL KILINÇ ÖzgeçmişiIŞIL KILINÇ RandevuIŞIL KILINÇ MuayenehaneIŞIL KILINÇ Muayene ÜcretiIŞIL KILINÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraIŞIL KILINÇ BulGetirIŞIL KILINÇ NeredeCep NoIŞIL KILINÇ UzmanıIŞIL KILINÇ Özel MuayeneIŞIL KILINÇ NumarasıIŞIL KILINÇ Nerede ÇalışıyorIŞIL KILINÇ GörevliUzmanlıkAileIŞIL KILINÇ ŞikayetIŞIL KILINÇ ÖneriIŞIL KILINÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarIŞIL KILINÇ KimdirSekreterHemşireIŞIL KILINÇ Yeni BilgileriIŞIL KILINÇ Hakkında BilgiCerrahHekimIŞIL KILINÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikIŞIL KILINÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviIŞIL KILINÇ Doğum TarihiİrtibatIŞIL KILINÇ Tedavi OlanlarSağlıkIŞIL KILINÇ ÖzgeçmişIŞIL KILINÇ BiyografiCerrahisiIŞIL KILINÇ DoktordurIŞIL KILINÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıIŞIL KILINÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirIŞIL KILINÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiAnkara,  Yolu,  Bornova,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 444 1343
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.873 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır