Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hülya Biçakçi Çankaya
HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜLYA,  BIÇAKÇI,  ÇANKAYA,   İzmirHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Muayene ÜcretiHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Hakkında BilgiYorumlarHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA HakkındaHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ÖzgeçmişiHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA RandevuHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA MuayenehaneHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Muayene ÜcretiHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA BulGetirHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA NeredeCep NoHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA UzmanıHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Özel MuayeneHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA NumarasıHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Nerede ÇalışıyorHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA GörevliUzmanlıkAileHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ŞikayetHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ÖneriHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA KimdirSekreterHemşireHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Yeni BilgileriHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Doğum TarihiİrtibatHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Tedavi OlanlarSağlıkHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA ÖzgeçmişHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA BiyografiCerrahisiHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA DoktordurHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜLYA BIÇAKÇI ÇANKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 8,218 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır