Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hikmet Çetinbudaklar
HİKMET ÇETİNBUDAKLAR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HİKMET ÇETİNBUDAKLAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HİKMET ÇETİNBUDAKLAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİKMET ÇETİNBUDAKLAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HİKMET,  ÇETİNBUDAKLAR,   İzmirHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Muayene ÜcretiHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Hakkında BilgiYorumlarHİKMET ÇETİNBUDAKLAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİKMET ÇETİNBUDAKLAR HakkındaHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ÖzgeçmişiHİKMET ÇETİNBUDAKLAR RandevuHİKMET ÇETİNBUDAKLAR MuayenehaneHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Muayene ÜcretiHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİKMET ÇETİNBUDAKLAR BulGetirHİKMET ÇETİNBUDAKLAR NeredeCep NoHİKMET ÇETİNBUDAKLAR UzmanıHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Özel MuayeneHİKMET ÇETİNBUDAKLAR NumarasıHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Nerede ÇalışıyorHİKMET ÇETİNBUDAKLAR GörevliUzmanlıkAileHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ŞikayetHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ÖneriHİKMET ÇETİNBUDAKLAR EleştiriHastalıklarıYorumlarHİKMET ÇETİNBUDAKLAR KimdirSekreterHemşireHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Yeni BilgileriHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Hakkında BilgiCerrahHekimHİKMET ÇETİNBUDAKLAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİKMET ÇETİNBUDAKLAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Doğum TarihiİrtibatHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Tedavi OlanlarSağlıkHİKMET ÇETİNBUDAKLAR ÖzgeçmişHİKMET ÇETİNBUDAKLAR BiyografiCerrahisiHİKMET ÇETİNBUDAKLAR DoktordurHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİKMET ÇETİNBUDAKLAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİKMET ÇETİNBUDAKLAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,455 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır