Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hayri Akseki
HAYRI AKSEKI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAYRI AKSEKI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HAYRI AKSEKI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HAYRI AKSEKI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HAYRI,  AKSEKI,   İzmirHAYRI AKSEKI Muayene ÜcretiHAYRI AKSEKI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAYRI AKSEKI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAYRI AKSEKI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAYRI AKSEKI Hakkında BilgiYorumlarHAYRI AKSEKI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAYRI AKSEKI HakkındaHAYRI AKSEKI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAYRI AKSEKI ÖzgeçmişiHAYRI AKSEKI RandevuHAYRI AKSEKI MuayenehaneHAYRI AKSEKI Muayene ÜcretiHAYRI AKSEKI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAYRI AKSEKI BulGetirHAYRI AKSEKI NeredeCep NoHAYRI AKSEKI UzmanıHAYRI AKSEKI Özel MuayeneHAYRI AKSEKI NumarasıHAYRI AKSEKI Nerede ÇalışıyorHAYRI AKSEKI GörevliUzmanlıkAileHAYRI AKSEKI ŞikayetHAYRI AKSEKI ÖneriHAYRI AKSEKI EleştiriHastalıklarıYorumlarHAYRI AKSEKI KimdirSekreterHemşireHAYRI AKSEKI Yeni BilgileriHAYRI AKSEKI Hakkında BilgiCerrahHekimHAYRI AKSEKI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAYRI AKSEKI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAYRI AKSEKI Doğum TarihiİrtibatHAYRI AKSEKI Tedavi OlanlarSağlıkHAYRI AKSEKI ÖzgeçmişHAYRI AKSEKI BiyografiCerrahisiHAYRI AKSEKI DoktordurHAYRI AKSEKI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAYRI AKSEKI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAYRI AKSEKI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiZafer,  Mahallesi,  Hastahanesi,  Ane,  Yokuşu,  Dr,  faruk,  İlker,  Dvh,  Bergama,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 631 2894
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 9.000 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır