Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hacer Karadadaş Yilmaz
HACER KARADADAŞ YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HACER KARADADAŞ YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HACER KARADADAŞ YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HACER KARADADAŞ YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HACER,  KARADADAŞ,  YILMAZ,   İzmirHACER KARADADAŞ YILMAZ Muayene ÜcretiHACER KARADADAŞ YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHACER KARADADAŞ YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHACER KARADADAŞ YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHACER KARADADAŞ YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarHACER KARADADAŞ YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHACER KARADADAŞ YILMAZ HakkındaHACER KARADADAŞ YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHACER KARADADAŞ YILMAZ ÖzgeçmişiHACER KARADADAŞ YILMAZ RandevuHACER KARADADAŞ YILMAZ MuayenehaneHACER KARADADAŞ YILMAZ Muayene ÜcretiHACER KARADADAŞ YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHACER KARADADAŞ YILMAZ BulGetirHACER KARADADAŞ YILMAZ NeredeCep NoHACER KARADADAŞ YILMAZ UzmanıHACER KARADADAŞ YILMAZ Özel MuayeneHACER KARADADAŞ YILMAZ NumarasıHACER KARADADAŞ YILMAZ Nerede ÇalışıyorHACER KARADADAŞ YILMAZ GörevliUzmanlıkAileHACER KARADADAŞ YILMAZ ŞikayetHACER KARADADAŞ YILMAZ ÖneriHACER KARADADAŞ YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHACER KARADADAŞ YILMAZ KimdirSekreterHemşireHACER KARADADAŞ YILMAZ Yeni BilgileriHACER KARADADAŞ YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimHACER KARADADAŞ YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHACER KARADADAŞ YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHACER KARADADAŞ YILMAZ Doğum TarihiİrtibatHACER KARADADAŞ YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkHACER KARADADAŞ YILMAZ ÖzgeçmişHACER KARADADAŞ YILMAZ BiyografiCerrahisiHACER KARADADAŞ YILMAZ DoktordurHACER KARADADAŞ YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHACER KARADADAŞ YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHACER KARADADAŞ YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,087 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır