Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gürcan Varol
GÜRCAN VAROL (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜRCAN VAROL (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜRCAN VAROL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜRCAN VAROL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜRCAN VAROL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜRCAN VAROL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜRCAN VAROL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜRCAN VAROL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜRCAN VAROL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜRCAN,  VAROL,   İzmirGÜRCAN VAROL Muayene ÜcretiGÜRCAN VAROL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜRCAN VAROL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜRCAN VAROL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜRCAN VAROL Hakkında BilgiYorumlarGÜRCAN VAROL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜRCAN VAROL HakkındaGÜRCAN VAROL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜRCAN VAROL ÖzgeçmişiGÜRCAN VAROL RandevuGÜRCAN VAROL MuayenehaneGÜRCAN VAROL Muayene ÜcretiGÜRCAN VAROL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜRCAN VAROL BulGetirGÜRCAN VAROL NeredeCep NoGÜRCAN VAROL UzmanıGÜRCAN VAROL Özel MuayeneGÜRCAN VAROL NumarasıGÜRCAN VAROL Nerede ÇalışıyorGÜRCAN VAROL GörevliUzmanlıkAileGÜRCAN VAROL ŞikayetGÜRCAN VAROL ÖneriGÜRCAN VAROL EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜRCAN VAROL KimdirSekreterHemşireGÜRCAN VAROL Yeni BilgileriGÜRCAN VAROL Hakkında BilgiCerrahHekimGÜRCAN VAROL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜRCAN VAROL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜRCAN VAROL Doğum TarihiİrtibatGÜRCAN VAROL Tedavi OlanlarSağlıkGÜRCAN VAROL ÖzgeçmişGÜRCAN VAROL BiyografiCerrahisiGÜRCAN VAROL DoktordurGÜRCAN VAROL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜRCAN VAROL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜRCAN VAROL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,342 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır