Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Güngör Yilmaz
GÜNGÖR YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜNGÖR YILMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜNGÖR YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜNGÖR YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜNGÖR YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜNGÖR YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜNGÖR YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜNGÖR YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜNGÖR YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜNGÖR,  YILMAZ,   İzmirGÜNGÖR YILMAZ Muayene ÜcretiGÜNGÖR YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜNGÖR YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜNGÖR YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜNGÖR YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarGÜNGÖR YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜNGÖR YILMAZ HakkındaGÜNGÖR YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜNGÖR YILMAZ ÖzgeçmişiGÜNGÖR YILMAZ RandevuGÜNGÖR YILMAZ MuayenehaneGÜNGÖR YILMAZ Muayene ÜcretiGÜNGÖR YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜNGÖR YILMAZ BulGetirGÜNGÖR YILMAZ NeredeCep NoGÜNGÖR YILMAZ UzmanıGÜNGÖR YILMAZ Özel MuayeneGÜNGÖR YILMAZ NumarasıGÜNGÖR YILMAZ Nerede ÇalışıyorGÜNGÖR YILMAZ GörevliUzmanlıkAileGÜNGÖR YILMAZ ŞikayetGÜNGÖR YILMAZ ÖneriGÜNGÖR YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜNGÖR YILMAZ KimdirSekreterHemşireGÜNGÖR YILMAZ Yeni BilgileriGÜNGÖR YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimGÜNGÖR YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜNGÖR YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜNGÖR YILMAZ Doğum TarihiİrtibatGÜNGÖR YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkGÜNGÖR YILMAZ ÖzgeçmişGÜNGÖR YILMAZ BiyografiCerrahisiGÜNGÖR YILMAZ DoktordurGÜNGÖR YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜNGÖR YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜNGÖR YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiGzthasan,  Tahsin,  Caddesi,  Basin,  Sitesi,  253,  Sokak,  No,  43,  Yeşilyurt,  Konak,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 244 4444
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17.041 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır