Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülcan Özkara Yildirimcilar
GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLCAN,  ÖZKARA,  YILDIRIMCILAR,   İzmirGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Muayene ÜcretiGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Hakkında BilgiYorumlarGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR HakkındaGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ÖzgeçmişiGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR RandevuGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR MuayenehaneGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Muayene ÜcretiGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR BulGetirGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR NeredeCep NoGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR UzmanıGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Özel MuayeneGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR NumarasıGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Nerede ÇalışıyorGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR GörevliUzmanlıkAileGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ŞikayetGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ÖneriGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR KimdirSekreterHemşireGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Yeni BilgileriGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Doğum TarihiİrtibatGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Tedavi OlanlarSağlıkGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR ÖzgeçmişGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR BiyografiCerrahisiGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR DoktordurGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLCAN ÖZKARA YILDIRIMCILAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,321 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır