Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gökçe Güven Özses
GÖKÇE GÜVEN ÖZSES (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÖKÇE GÜVEN ÖZSES hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÖKÇE GÜVEN ÖZSES iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKÇE GÜVEN ÖZSES ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÖKÇE,  GÜVEN,  ÖZSES,   İzmirGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Muayene ÜcretiGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Hakkında BilgiYorumlarGÖKÇE GÜVEN ÖZSES KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKÇE GÜVEN ÖZSES HakkındaGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ÖzgeçmişiGÖKÇE GÜVEN ÖZSES RandevuGÖKÇE GÜVEN ÖZSES MuayenehaneGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Muayene ÜcretiGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKÇE GÜVEN ÖZSES BulGetirGÖKÇE GÜVEN ÖZSES NeredeCep NoGÖKÇE GÜVEN ÖZSES UzmanıGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Özel MuayeneGÖKÇE GÜVEN ÖZSES NumarasıGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Nerede ÇalışıyorGÖKÇE GÜVEN ÖZSES GörevliUzmanlıkAileGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ŞikayetGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ÖneriGÖKÇE GÜVEN ÖZSES EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKÇE GÜVEN ÖZSES KimdirSekreterHemşireGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Yeni BilgileriGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKÇE GÜVEN ÖZSES AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKÇE GÜVEN ÖZSES TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Doğum TarihiİrtibatGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Tedavi OlanlarSağlıkGÖKÇE GÜVEN ÖZSES ÖzgeçmişGÖKÇE GÜVEN ÖZSES BiyografiCerrahisiGÖKÇE GÜVEN ÖZSES DoktordurGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKÇE GÜVEN ÖZSES TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKÇE GÜVEN ÖZSES Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,228 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır