Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fisun Güven
FİSUN GÜVEN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİSUN GÜVEN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FİSUN GÜVEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FİSUN GÜVEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİSUN GÜVEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİSUN GÜVEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİSUN GÜVEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİSUN GÜVEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİSUN GÜVEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FİSUN,  GÜVEN,   İzmirFİSUN GÜVEN Muayene ÜcretiFİSUN GÜVEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİSUN GÜVEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİSUN GÜVEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİSUN GÜVEN Hakkında BilgiYorumlarFİSUN GÜVEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİSUN GÜVEN HakkındaFİSUN GÜVEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİSUN GÜVEN ÖzgeçmişiFİSUN GÜVEN RandevuFİSUN GÜVEN MuayenehaneFİSUN GÜVEN Muayene ÜcretiFİSUN GÜVEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİSUN GÜVEN BulGetirFİSUN GÜVEN NeredeCep NoFİSUN GÜVEN UzmanıFİSUN GÜVEN Özel MuayeneFİSUN GÜVEN NumarasıFİSUN GÜVEN Nerede ÇalışıyorFİSUN GÜVEN GörevliUzmanlıkAileFİSUN GÜVEN ŞikayetFİSUN GÜVEN ÖneriFİSUN GÜVEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFİSUN GÜVEN KimdirSekreterHemşireFİSUN GÜVEN Yeni BilgileriFİSUN GÜVEN Hakkında BilgiCerrahHekimFİSUN GÜVEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİSUN GÜVEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİSUN GÜVEN Doğum TarihiİrtibatFİSUN GÜVEN Tedavi OlanlarSağlıkFİSUN GÜVEN ÖzgeçmişFİSUN GÜVEN BiyografiCerrahisiFİSUN GÜVEN DoktordurFİSUN GÜVEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİSUN GÜVEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİSUN GÜVEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,226 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır