Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ergün Kuşku
ERGÜN KUŞKU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERGÜN KUŞKU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERGÜN KUŞKU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERGÜN KUŞKU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERGÜN KUŞKU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERGÜN KUŞKU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERGÜN KUŞKU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERGÜN KUŞKU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERGÜN KUŞKU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERGÜN,  KUŞKU,   İzmirERGÜN KUŞKU Muayene ÜcretiERGÜN KUŞKU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERGÜN KUŞKU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERGÜN KUŞKU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERGÜN KUŞKU Hakkında BilgiYorumlarERGÜN KUŞKU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERGÜN KUŞKU HakkındaERGÜN KUŞKU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERGÜN KUŞKU ÖzgeçmişiERGÜN KUŞKU RandevuERGÜN KUŞKU MuayenehaneERGÜN KUŞKU Muayene ÜcretiERGÜN KUŞKU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERGÜN KUŞKU BulGetirERGÜN KUŞKU NeredeCep NoERGÜN KUŞKU UzmanıERGÜN KUŞKU Özel MuayeneERGÜN KUŞKU NumarasıERGÜN KUŞKU Nerede ÇalışıyorERGÜN KUŞKU GörevliUzmanlıkAileERGÜN KUŞKU ŞikayetERGÜN KUŞKU ÖneriERGÜN KUŞKU EleştiriHastalıklarıYorumlarERGÜN KUŞKU KimdirSekreterHemşireERGÜN KUŞKU Yeni BilgileriERGÜN KUŞKU Hakkında BilgiCerrahHekimERGÜN KUŞKU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERGÜN KUŞKU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERGÜN KUŞKU Doğum TarihiİrtibatERGÜN KUŞKU Tedavi OlanlarSağlıkERGÜN KUŞKU ÖzgeçmişERGÜN KUŞKU BiyografiCerrahisiERGÜN KUŞKU DoktordurERGÜN KUŞKU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERGÜN KUŞKU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERGÜN KUŞKU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,048 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır