Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Elçin Özalp
ELÇİN ÖZALP (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ELÇİN ÖZALP (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ELÇİN ÖZALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ELÇİN ÖZALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ELÇİN ÖZALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ELÇİN ÖZALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ELÇİN ÖZALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ELÇİN ÖZALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ELÇİN ÖZALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ELÇİN,  ÖZALP,   İzmirELÇİN ÖZALP Muayene ÜcretiELÇİN ÖZALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerELÇİN ÖZALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriELÇİN ÖZALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarELÇİN ÖZALP Hakkında BilgiYorumlarELÇİN ÖZALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiELÇİN ÖZALP HakkındaELÇİN ÖZALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıELÇİN ÖZALP ÖzgeçmişiELÇİN ÖZALP RandevuELÇİN ÖZALP MuayenehaneELÇİN ÖZALP Muayene ÜcretiELÇİN ÖZALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraELÇİN ÖZALP BulGetirELÇİN ÖZALP NeredeCep NoELÇİN ÖZALP UzmanıELÇİN ÖZALP Özel MuayeneELÇİN ÖZALP NumarasıELÇİN ÖZALP Nerede ÇalışıyorELÇİN ÖZALP GörevliUzmanlıkAileELÇİN ÖZALP ŞikayetELÇİN ÖZALP ÖneriELÇİN ÖZALP EleştiriHastalıklarıYorumlarELÇİN ÖZALP KimdirSekreterHemşireELÇİN ÖZALP Yeni BilgileriELÇİN ÖZALP Hakkında BilgiCerrahHekimELÇİN ÖZALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikELÇİN ÖZALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviELÇİN ÖZALP Doğum TarihiİrtibatELÇİN ÖZALP Tedavi OlanlarSağlıkELÇİN ÖZALP ÖzgeçmişELÇİN ÖZALP BiyografiCerrahisiELÇİN ÖZALP DoktordurELÇİN ÖZALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıELÇİN ÖZALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirELÇİN ÖZALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,793 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır