Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Eda Kibar Çamurlu
EDA KİBAR ÇAMURLU (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EDA KİBAR ÇAMURLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EDA KİBAR ÇAMURLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EDA KİBAR ÇAMURLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EDA,  KİBAR,  ÇAMURLU,   İzmirEDA KİBAR ÇAMURLU Muayene ÜcretiEDA KİBAR ÇAMURLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEDA KİBAR ÇAMURLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEDA KİBAR ÇAMURLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEDA KİBAR ÇAMURLU Hakkında BilgiYorumlarEDA KİBAR ÇAMURLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEDA KİBAR ÇAMURLU HakkındaEDA KİBAR ÇAMURLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEDA KİBAR ÇAMURLU ÖzgeçmişiEDA KİBAR ÇAMURLU RandevuEDA KİBAR ÇAMURLU MuayenehaneEDA KİBAR ÇAMURLU Muayene ÜcretiEDA KİBAR ÇAMURLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEDA KİBAR ÇAMURLU BulGetirEDA KİBAR ÇAMURLU NeredeCep NoEDA KİBAR ÇAMURLU UzmanıEDA KİBAR ÇAMURLU Özel MuayeneEDA KİBAR ÇAMURLU NumarasıEDA KİBAR ÇAMURLU Nerede ÇalışıyorEDA KİBAR ÇAMURLU GörevliUzmanlıkAileEDA KİBAR ÇAMURLU ŞikayetEDA KİBAR ÇAMURLU ÖneriEDA KİBAR ÇAMURLU EleştiriHastalıklarıYorumlarEDA KİBAR ÇAMURLU KimdirSekreterHemşireEDA KİBAR ÇAMURLU Yeni BilgileriEDA KİBAR ÇAMURLU Hakkında BilgiCerrahHekimEDA KİBAR ÇAMURLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEDA KİBAR ÇAMURLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEDA KİBAR ÇAMURLU Doğum TarihiİrtibatEDA KİBAR ÇAMURLU Tedavi OlanlarSağlıkEDA KİBAR ÇAMURLU ÖzgeçmişEDA KİBAR ÇAMURLU BiyografiCerrahisiEDA KİBAR ÇAMURLU DoktordurEDA KİBAR ÇAMURLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEDA KİBAR ÇAMURLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEDA KİBAR ÇAMURLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,005 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır