Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Duygu Durmaz
DUYGU DURMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DUYGU DURMAZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DUYGU DURMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DUYGU DURMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DUYGU DURMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DUYGU DURMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DUYGU DURMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DUYGU DURMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DUYGU DURMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DUYGU,  DURMAZ,   İzmirDUYGU DURMAZ Muayene ÜcretiDUYGU DURMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDUYGU DURMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDUYGU DURMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDUYGU DURMAZ Hakkında BilgiYorumlarDUYGU DURMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDUYGU DURMAZ HakkındaDUYGU DURMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDUYGU DURMAZ ÖzgeçmişiDUYGU DURMAZ RandevuDUYGU DURMAZ MuayenehaneDUYGU DURMAZ Muayene ÜcretiDUYGU DURMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDUYGU DURMAZ BulGetirDUYGU DURMAZ NeredeCep NoDUYGU DURMAZ UzmanıDUYGU DURMAZ Özel MuayeneDUYGU DURMAZ NumarasıDUYGU DURMAZ Nerede ÇalışıyorDUYGU DURMAZ GörevliUzmanlıkAileDUYGU DURMAZ ŞikayetDUYGU DURMAZ ÖneriDUYGU DURMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarDUYGU DURMAZ KimdirSekreterHemşireDUYGU DURMAZ Yeni BilgileriDUYGU DURMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimDUYGU DURMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDUYGU DURMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDUYGU DURMAZ Doğum TarihiİrtibatDUYGU DURMAZ Tedavi OlanlarSağlıkDUYGU DURMAZ ÖzgeçmişDUYGU DURMAZ BiyografiCerrahisiDUYGU DURMAZ DoktordurDUYGU DURMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDUYGU DURMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDUYGU DURMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiYeni,  Mahallesi,  Rumeli,  Caddesi,  No:7,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 616 8787
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.479 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır