Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dilek Yavuzca Delican
DİLEK YAVUZCA DELİCAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DİLEK YAVUZCA DELİCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DİLEK YAVUZCA DELİCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLEK YAVUZCA DELİCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DİLEK,  YAVUZCA,  DELİCAN,   İzmirDİLEK YAVUZCA DELİCAN Muayene ÜcretiDİLEK YAVUZCA DELİCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLEK YAVUZCA DELİCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLEK YAVUZCA DELİCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLEK YAVUZCA DELİCAN Hakkında BilgiYorumlarDİLEK YAVUZCA DELİCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLEK YAVUZCA DELİCAN HakkındaDİLEK YAVUZCA DELİCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLEK YAVUZCA DELİCAN ÖzgeçmişiDİLEK YAVUZCA DELİCAN RandevuDİLEK YAVUZCA DELİCAN MuayenehaneDİLEK YAVUZCA DELİCAN Muayene ÜcretiDİLEK YAVUZCA DELİCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLEK YAVUZCA DELİCAN BulGetirDİLEK YAVUZCA DELİCAN NeredeCep NoDİLEK YAVUZCA DELİCAN UzmanıDİLEK YAVUZCA DELİCAN Özel MuayeneDİLEK YAVUZCA DELİCAN NumarasıDİLEK YAVUZCA DELİCAN Nerede ÇalışıyorDİLEK YAVUZCA DELİCAN GörevliUzmanlıkAileDİLEK YAVUZCA DELİCAN ŞikayetDİLEK YAVUZCA DELİCAN ÖneriDİLEK YAVUZCA DELİCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLEK YAVUZCA DELİCAN KimdirSekreterHemşireDİLEK YAVUZCA DELİCAN Yeni BilgileriDİLEK YAVUZCA DELİCAN Hakkında BilgiCerrahHekimDİLEK YAVUZCA DELİCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLEK YAVUZCA DELİCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLEK YAVUZCA DELİCAN Doğum TarihiİrtibatDİLEK YAVUZCA DELİCAN Tedavi OlanlarSağlıkDİLEK YAVUZCA DELİCAN ÖzgeçmişDİLEK YAVUZCA DELİCAN BiyografiCerrahisiDİLEK YAVUZCA DELİCAN DoktordurDİLEK YAVUZCA DELİCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLEK YAVUZCA DELİCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLEK YAVUZCA DELİCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,373 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır