Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Çiler Akin
ÇİLER AKIN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇİLER AKIN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÇİLER AKIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÇİLER AKIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÇİLER,  AKIN,   İzmirÇİLER AKIN Muayene ÜcretiÇİLER AKIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇİLER AKIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇİLER AKIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇİLER AKIN Hakkında BilgiYorumlarÇİLER AKIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇİLER AKIN HakkındaÇİLER AKIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇİLER AKIN ÖzgeçmişiÇİLER AKIN RandevuÇİLER AKIN MuayenehaneÇİLER AKIN Muayene ÜcretiÇİLER AKIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇİLER AKIN BulGetirÇİLER AKIN NeredeCep NoÇİLER AKIN UzmanıÇİLER AKIN Özel MuayeneÇİLER AKIN NumarasıÇİLER AKIN Nerede ÇalışıyorÇİLER AKIN GörevliUzmanlıkAileÇİLER AKIN ŞikayetÇİLER AKIN ÖneriÇİLER AKIN EleştiriHastalıklarıYorumlarÇİLER AKIN KimdirSekreterHemşireÇİLER AKIN Yeni BilgileriÇİLER AKIN Hakkında BilgiCerrahHekimÇİLER AKIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇİLER AKIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇİLER AKIN Doğum TarihiİrtibatÇİLER AKIN Tedavi OlanlarSağlıkÇİLER AKIN ÖzgeçmişÇİLER AKIN BiyografiCerrahisiÇİLER AKIN DoktordurÇİLER AKIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇİLER AKIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇİLER AKIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji82291,  Sokak,  No:56,  Çiğli,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 386 7070
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17.884 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Parmak uzunluğu : İşaret ve yüzük parmakları aynı uzunlukta olan kişilerin kalp krizi geçirme riski daha fazla.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır