Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Çiğdem Ok Umaç
ÇİĞDEM OK UMAÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÇİĞDEM OK UMAÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÇİĞDEM OK UMAÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇİĞDEM OK UMAÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÇİĞDEM,  OK,  UMAÇ,   İzmirÇİĞDEM OK UMAÇ Muayene ÜcretiÇİĞDEM OK UMAÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇİĞDEM OK UMAÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇİĞDEM OK UMAÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇİĞDEM OK UMAÇ Hakkında BilgiYorumlarÇİĞDEM OK UMAÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇİĞDEM OK UMAÇ HakkındaÇİĞDEM OK UMAÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇİĞDEM OK UMAÇ ÖzgeçmişiÇİĞDEM OK UMAÇ RandevuÇİĞDEM OK UMAÇ MuayenehaneÇİĞDEM OK UMAÇ Muayene ÜcretiÇİĞDEM OK UMAÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇİĞDEM OK UMAÇ BulGetirÇİĞDEM OK UMAÇ NeredeCep NoÇİĞDEM OK UMAÇ UzmanıÇİĞDEM OK UMAÇ Özel MuayeneÇİĞDEM OK UMAÇ NumarasıÇİĞDEM OK UMAÇ Nerede ÇalışıyorÇİĞDEM OK UMAÇ GörevliUzmanlıkAileÇİĞDEM OK UMAÇ ŞikayetÇİĞDEM OK UMAÇ ÖneriÇİĞDEM OK UMAÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarÇİĞDEM OK UMAÇ KimdirSekreterHemşireÇİĞDEM OK UMAÇ Yeni BilgileriÇİĞDEM OK UMAÇ Hakkında BilgiCerrahHekimÇİĞDEM OK UMAÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇİĞDEM OK UMAÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇİĞDEM OK UMAÇ Doğum TarihiİrtibatÇİĞDEM OK UMAÇ Tedavi OlanlarSağlıkÇİĞDEM OK UMAÇ ÖzgeçmişÇİĞDEM OK UMAÇ BiyografiCerrahisiÇİĞDEM OK UMAÇ DoktordurÇİĞDEM OK UMAÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇİĞDEM OK UMAÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇİĞDEM OK UMAÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,014 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır