Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ceylan Emir
CEYLAN EMİR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEYLAN EMİR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. CEYLAN EMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. CEYLAN EMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEYLAN EMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEYLAN EMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEYLAN EMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEYLAN EMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEYLAN EMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.CEYLAN,  EMİR,   İzmirCEYLAN EMİR Muayene ÜcretiCEYLAN EMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEYLAN EMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEYLAN EMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEYLAN EMİR Hakkında BilgiYorumlarCEYLAN EMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEYLAN EMİR HakkındaCEYLAN EMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEYLAN EMİR ÖzgeçmişiCEYLAN EMİR RandevuCEYLAN EMİR MuayenehaneCEYLAN EMİR Muayene ÜcretiCEYLAN EMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEYLAN EMİR BulGetirCEYLAN EMİR NeredeCep NoCEYLAN EMİR UzmanıCEYLAN EMİR Özel MuayeneCEYLAN EMİR NumarasıCEYLAN EMİR Nerede ÇalışıyorCEYLAN EMİR GörevliUzmanlıkAileCEYLAN EMİR ŞikayetCEYLAN EMİR ÖneriCEYLAN EMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarCEYLAN EMİR KimdirSekreterHemşireCEYLAN EMİR Yeni BilgileriCEYLAN EMİR Hakkında BilgiCerrahHekimCEYLAN EMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEYLAN EMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEYLAN EMİR Doğum TarihiİrtibatCEYLAN EMİR Tedavi OlanlarSağlıkCEYLAN EMİR ÖzgeçmişCEYLAN EMİR BiyografiCerrahisiCEYLAN EMİR DoktordurCEYLAN EMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEYLAN EMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEYLAN EMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiYeni,  Girne,  Bulvari,  1825,  Sokak,  No:12,  Karşiyaka,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 367 0585
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18.310 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır