Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Candan Engin
CANDAN ENGIN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CANDAN ENGIN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. CANDAN ENGIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. CANDAN ENGIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CANDAN ENGIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CANDAN ENGIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CANDAN ENGIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CANDAN ENGIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CANDAN ENGIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.CANDAN,  ENGIN,   İzmirCANDAN ENGIN Muayene ÜcretiCANDAN ENGIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCANDAN ENGIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCANDAN ENGIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCANDAN ENGIN Hakkında BilgiYorumlarCANDAN ENGIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCANDAN ENGIN HakkındaCANDAN ENGIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCANDAN ENGIN ÖzgeçmişiCANDAN ENGIN RandevuCANDAN ENGIN MuayenehaneCANDAN ENGIN Muayene ÜcretiCANDAN ENGIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCANDAN ENGIN BulGetirCANDAN ENGIN NeredeCep NoCANDAN ENGIN UzmanıCANDAN ENGIN Özel MuayeneCANDAN ENGIN NumarasıCANDAN ENGIN Nerede ÇalışıyorCANDAN ENGIN GörevliUzmanlıkAileCANDAN ENGIN ŞikayetCANDAN ENGIN ÖneriCANDAN ENGIN EleştiriHastalıklarıYorumlarCANDAN ENGIN KimdirSekreterHemşireCANDAN ENGIN Yeni BilgileriCANDAN ENGIN Hakkında BilgiCerrahHekimCANDAN ENGIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCANDAN ENGIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCANDAN ENGIN Doğum TarihiİrtibatCANDAN ENGIN Tedavi OlanlarSağlıkCANDAN ENGIN ÖzgeçmişCANDAN ENGIN BiyografiCerrahisiCANDAN ENGIN DoktordurCANDAN ENGIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCANDAN ENGIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCANDAN ENGIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,839 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır