Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Berna Ülgen Altay
BERNA ÜLGEN ALTAY (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BERNA ÜLGEN ALTAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BERNA ÜLGEN ALTAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNA ÜLGEN ALTAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BERNA,  ÜLGEN,  ALTAY,   İzmirBERNA ÜLGEN ALTAY Muayene ÜcretiBERNA ÜLGEN ALTAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNA ÜLGEN ALTAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNA ÜLGEN ALTAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNA ÜLGEN ALTAY Hakkında BilgiYorumlarBERNA ÜLGEN ALTAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNA ÜLGEN ALTAY HakkındaBERNA ÜLGEN ALTAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNA ÜLGEN ALTAY ÖzgeçmişiBERNA ÜLGEN ALTAY RandevuBERNA ÜLGEN ALTAY MuayenehaneBERNA ÜLGEN ALTAY Muayene ÜcretiBERNA ÜLGEN ALTAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNA ÜLGEN ALTAY BulGetirBERNA ÜLGEN ALTAY NeredeCep NoBERNA ÜLGEN ALTAY UzmanıBERNA ÜLGEN ALTAY Özel MuayeneBERNA ÜLGEN ALTAY NumarasıBERNA ÜLGEN ALTAY Nerede ÇalışıyorBERNA ÜLGEN ALTAY GörevliUzmanlıkAileBERNA ÜLGEN ALTAY ŞikayetBERNA ÜLGEN ALTAY ÖneriBERNA ÜLGEN ALTAY EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNA ÜLGEN ALTAY KimdirSekreterHemşireBERNA ÜLGEN ALTAY Yeni BilgileriBERNA ÜLGEN ALTAY Hakkında BilgiCerrahHekimBERNA ÜLGEN ALTAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNA ÜLGEN ALTAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNA ÜLGEN ALTAY Doğum TarihiİrtibatBERNA ÜLGEN ALTAY Tedavi OlanlarSağlıkBERNA ÜLGEN ALTAY ÖzgeçmişBERNA ÜLGEN ALTAY BiyografiCerrahisiBERNA ÜLGEN ALTAY DoktordurBERNA ÜLGEN ALTAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNA ÜLGEN ALTAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNA ÜLGEN ALTAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,636 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır