Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Belkis Uyar Karakaya
BELKIS UYAR KARAKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BELKIS UYAR KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BELKIS UYAR KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BELKIS UYAR KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BELKIS,  UYAR,  KARAKAYA,   İzmirBELKIS UYAR KARAKAYA Muayene ÜcretiBELKIS UYAR KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBELKIS UYAR KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBELKIS UYAR KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBELKIS UYAR KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarBELKIS UYAR KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBELKIS UYAR KARAKAYA HakkındaBELKIS UYAR KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBELKIS UYAR KARAKAYA ÖzgeçmişiBELKIS UYAR KARAKAYA RandevuBELKIS UYAR KARAKAYA MuayenehaneBELKIS UYAR KARAKAYA Muayene ÜcretiBELKIS UYAR KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBELKIS UYAR KARAKAYA BulGetirBELKIS UYAR KARAKAYA NeredeCep NoBELKIS UYAR KARAKAYA UzmanıBELKIS UYAR KARAKAYA Özel MuayeneBELKIS UYAR KARAKAYA NumarasıBELKIS UYAR KARAKAYA Nerede ÇalışıyorBELKIS UYAR KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileBELKIS UYAR KARAKAYA ŞikayetBELKIS UYAR KARAKAYA ÖneriBELKIS UYAR KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarBELKIS UYAR KARAKAYA KimdirSekreterHemşireBELKIS UYAR KARAKAYA Yeni BilgileriBELKIS UYAR KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimBELKIS UYAR KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBELKIS UYAR KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBELKIS UYAR KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatBELKIS UYAR KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkBELKIS UYAR KARAKAYA ÖzgeçmişBELKIS UYAR KARAKAYA BiyografiCerrahisiBELKIS UYAR KARAKAYA DoktordurBELKIS UYAR KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBELKIS UYAR KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBELKIS UYAR KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,912 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır