Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bekir Aydin
BEKİR AYDIN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEKİR AYDIN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BEKİR AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BEKİR AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BEKİR,  AYDIN,   İzmirBEKİR AYDIN Muayene ÜcretiBEKİR AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEKİR AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEKİR AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEKİR AYDIN Hakkında BilgiYorumlarBEKİR AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEKİR AYDIN HakkındaBEKİR AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEKİR AYDIN ÖzgeçmişiBEKİR AYDIN RandevuBEKİR AYDIN MuayenehaneBEKİR AYDIN Muayene ÜcretiBEKİR AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEKİR AYDIN BulGetirBEKİR AYDIN NeredeCep NoBEKİR AYDIN UzmanıBEKİR AYDIN Özel MuayeneBEKİR AYDIN NumarasıBEKİR AYDIN Nerede ÇalışıyorBEKİR AYDIN GörevliUzmanlıkAileBEKİR AYDIN ŞikayetBEKİR AYDIN ÖneriBEKİR AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarBEKİR AYDIN KimdirSekreterHemşireBEKİR AYDIN Yeni BilgileriBEKİR AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimBEKİR AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEKİR AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEKİR AYDIN Doğum TarihiİrtibatBEKİR AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkBEKİR AYDIN ÖzgeçmişBEKİR AYDIN BiyografiCerrahisiBEKİR AYDIN DoktordurBEKİR AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEKİR AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEKİR AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatolojiOzanabay,  Caddesi,  1644,  Sokak,  No:6,  Bayrakli,  Karşiyaka,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (232) 341 6767
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30.009 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Normal bir insan vücudunda bulunan elektrik 25 Wattlık bir lambayı dakikalarca yakabilir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır