Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aytekin Avci
AYTEKIN AVCI (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYTEKIN AVCI (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYTEKIN AVCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYTEKIN AVCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYTEKIN AVCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYTEKIN AVCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYTEKIN AVCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYTEKIN AVCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYTEKIN AVCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYTEKIN,  AVCI,   İzmirAYTEKIN AVCI Muayene ÜcretiAYTEKIN AVCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYTEKIN AVCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYTEKIN AVCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYTEKIN AVCI Hakkında BilgiYorumlarAYTEKIN AVCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYTEKIN AVCI HakkındaAYTEKIN AVCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYTEKIN AVCI ÖzgeçmişiAYTEKIN AVCI RandevuAYTEKIN AVCI MuayenehaneAYTEKIN AVCI Muayene ÜcretiAYTEKIN AVCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYTEKIN AVCI BulGetirAYTEKIN AVCI NeredeCep NoAYTEKIN AVCI UzmanıAYTEKIN AVCI Özel MuayeneAYTEKIN AVCI NumarasıAYTEKIN AVCI Nerede ÇalışıyorAYTEKIN AVCI GörevliUzmanlıkAileAYTEKIN AVCI ŞikayetAYTEKIN AVCI ÖneriAYTEKIN AVCI EleştiriHastalıklarıYorumlarAYTEKIN AVCI KimdirSekreterHemşireAYTEKIN AVCI Yeni BilgileriAYTEKIN AVCI Hakkında BilgiCerrahHekimAYTEKIN AVCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYTEKIN AVCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYTEKIN AVCI Doğum TarihiİrtibatAYTEKIN AVCI Tedavi OlanlarSağlıkAYTEKIN AVCI ÖzgeçmişAYTEKIN AVCI BiyografiCerrahisiAYTEKIN AVCI DoktordurAYTEKIN AVCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYTEKIN AVCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYTEKIN AVCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,389 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır