Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe Nalan Gürler
AYŞE NALAN GÜRLER (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE NALAN GÜRLER (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYŞE NALAN GÜRLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYŞE NALAN GÜRLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE NALAN GÜRLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE NALAN GÜRLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE NALAN GÜRLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE NALAN GÜRLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE NALAN GÜRLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYŞE,  NALAN,  GÜRLER,   İzmirAYŞE NALAN GÜRLER Muayene ÜcretiAYŞE NALAN GÜRLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE NALAN GÜRLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE NALAN GÜRLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE NALAN GÜRLER Hakkında BilgiYorumlarAYŞE NALAN GÜRLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE NALAN GÜRLER HakkındaAYŞE NALAN GÜRLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE NALAN GÜRLER ÖzgeçmişiAYŞE NALAN GÜRLER RandevuAYŞE NALAN GÜRLER MuayenehaneAYŞE NALAN GÜRLER Muayene ÜcretiAYŞE NALAN GÜRLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE NALAN GÜRLER BulGetirAYŞE NALAN GÜRLER NeredeCep NoAYŞE NALAN GÜRLER UzmanıAYŞE NALAN GÜRLER Özel MuayeneAYŞE NALAN GÜRLER NumarasıAYŞE NALAN GÜRLER Nerede ÇalışıyorAYŞE NALAN GÜRLER GörevliUzmanlıkAileAYŞE NALAN GÜRLER ŞikayetAYŞE NALAN GÜRLER ÖneriAYŞE NALAN GÜRLER EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE NALAN GÜRLER KimdirSekreterHemşireAYŞE NALAN GÜRLER Yeni BilgileriAYŞE NALAN GÜRLER Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE NALAN GÜRLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE NALAN GÜRLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE NALAN GÜRLER Doğum TarihiİrtibatAYŞE NALAN GÜRLER Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE NALAN GÜRLER ÖzgeçmişAYŞE NALAN GÜRLER BiyografiCerrahisiAYŞE NALAN GÜRLER DoktordurAYŞE NALAN GÜRLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE NALAN GÜRLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE NALAN GÜRLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,117 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır