Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet İskender Arat
AHMET İSKENDER ARAT (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET İSKENDER ARAT (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET İSKENDER ARAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET İSKENDER ARAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET İSKENDER ARAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET İSKENDER ARAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET İSKENDER ARAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET İSKENDER ARAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET İSKENDER ARAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  İSKENDER,  ARAT,   İzmirAHMET İSKENDER ARAT Muayene ÜcretiAHMET İSKENDER ARAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET İSKENDER ARAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET İSKENDER ARAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET İSKENDER ARAT Hakkında BilgiYorumlarAHMET İSKENDER ARAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET İSKENDER ARAT HakkındaAHMET İSKENDER ARAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET İSKENDER ARAT ÖzgeçmişiAHMET İSKENDER ARAT RandevuAHMET İSKENDER ARAT MuayenehaneAHMET İSKENDER ARAT Muayene ÜcretiAHMET İSKENDER ARAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET İSKENDER ARAT BulGetirAHMET İSKENDER ARAT NeredeCep NoAHMET İSKENDER ARAT UzmanıAHMET İSKENDER ARAT Özel MuayeneAHMET İSKENDER ARAT NumarasıAHMET İSKENDER ARAT Nerede ÇalışıyorAHMET İSKENDER ARAT GörevliUzmanlıkAileAHMET İSKENDER ARAT ŞikayetAHMET İSKENDER ARAT ÖneriAHMET İSKENDER ARAT EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET İSKENDER ARAT KimdirSekreterHemşireAHMET İSKENDER ARAT Yeni BilgileriAHMET İSKENDER ARAT Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET İSKENDER ARAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET İSKENDER ARAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET İSKENDER ARAT Doğum TarihiİrtibatAHMET İSKENDER ARAT Tedavi OlanlarSağlıkAHMET İSKENDER ARAT ÖzgeçmişAHMET İSKENDER ARAT BiyografiCerrahisiAHMET İSKENDER ARAT DoktordurAHMET İSKENDER ARAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET İSKENDER ARAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET İSKENDER ARAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,851 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır