Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Sezer Erboz
SEZER ERBOZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEZER ERBOZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. SEZER ERBOZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. SEZER ERBOZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEZER ERBOZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEZER ERBOZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEZER ERBOZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEZER ERBOZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEZER ERBOZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.SEZER,  ERBOZ,   İzmirSEZER ERBOZ Muayene ÜcretiSEZER ERBOZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEZER ERBOZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEZER ERBOZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEZER ERBOZ Hakkında BilgiYorumlarSEZER ERBOZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEZER ERBOZ HakkındaSEZER ERBOZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEZER ERBOZ ÖzgeçmişiSEZER ERBOZ RandevuSEZER ERBOZ MuayenehaneSEZER ERBOZ Muayene ÜcretiSEZER ERBOZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEZER ERBOZ BulGetirSEZER ERBOZ NeredeCep NoSEZER ERBOZ UzmanıSEZER ERBOZ Özel MuayeneSEZER ERBOZ NumarasıSEZER ERBOZ Nerede ÇalışıyorSEZER ERBOZ GörevliUzmanlıkAileSEZER ERBOZ ŞikayetSEZER ERBOZ ÖneriSEZER ERBOZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEZER ERBOZ KimdirSekreterHemşireSEZER ERBOZ Yeni BilgileriSEZER ERBOZ Hakkında BilgiCerrahHekimSEZER ERBOZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEZER ERBOZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEZER ERBOZ Doğum TarihiİrtibatSEZER ERBOZ Tedavi OlanlarSağlıkSEZER ERBOZ ÖzgeçmişSEZER ERBOZ BiyografiCerrahisiSEZER ERBOZ DoktordurSEZER ERBOZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEZER ERBOZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEZER ERBOZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji1440,  Sokak,  Kibris,  Sehitler,  Caddesi,  Korkut,  Apartmanı,  N,  16,  İzmir,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (421) 077 7465
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13.990 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır