Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Can Ceylan
CAN CEYLAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAN CEYLAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. CAN CEYLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. CAN CEYLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAN CEYLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAN CEYLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAN CEYLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAN CEYLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAN CEYLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.CAN,  CEYLAN,   İzmirCAN CEYLAN Muayene ÜcretiCAN CEYLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAN CEYLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAN CEYLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAN CEYLAN Hakkında BilgiYorumlarCAN CEYLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAN CEYLAN HakkındaCAN CEYLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAN CEYLAN ÖzgeçmişiCAN CEYLAN RandevuCAN CEYLAN MuayenehaneCAN CEYLAN Muayene ÜcretiCAN CEYLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAN CEYLAN BulGetirCAN CEYLAN NeredeCep NoCAN CEYLAN UzmanıCAN CEYLAN Özel MuayeneCAN CEYLAN NumarasıCAN CEYLAN Nerede ÇalışıyorCAN CEYLAN GörevliUzmanlıkAileCAN CEYLAN ŞikayetCAN CEYLAN ÖneriCAN CEYLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCAN CEYLAN KimdirSekreterHemşireCAN CEYLAN Yeni BilgileriCAN CEYLAN Hakkında BilgiCerrahHekimCAN CEYLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAN CEYLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAN CEYLAN Doğum TarihiİrtibatCAN CEYLAN Tedavi OlanlarSağlıkCAN CEYLAN ÖzgeçmişCAN CEYLAN BiyografiCerrahisiCAN CEYLAN DoktordurCAN CEYLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAN CEYLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAN CEYLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,344 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır