Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ayşe Şebnem Özkan
AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.AYŞE,  ŞEBNEM,  ÖZKAN,   İzmirAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Muayene ÜcretiAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN HakkındaAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ÖzgeçmişiAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN RandevuAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN MuayenehaneAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Muayene ÜcretiAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN BulGetirAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN NeredeCep NoAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN UzmanıAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Özel MuayeneAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN NumarasıAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Nerede ÇalışıyorAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ŞikayetAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ÖneriAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN KimdirSekreterHemşireAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Yeni BilgileriAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN ÖzgeçmişAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN BiyografiCerrahisiAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN DoktordurAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE ŞEBNEM ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,974 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır