Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Tuncer Saçar
TUNCER SAÇAR (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUNCER SAÇAR (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. TUNCER SAÇAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. TUNCER SAÇAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUNCER SAÇAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUNCER SAÇAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUNCER SAÇAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUNCER SAÇAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUNCER SAÇAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.TUNCER,  SAÇAR,   İzmirTUNCER SAÇAR Muayene ÜcretiTUNCER SAÇAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUNCER SAÇAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUNCER SAÇAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUNCER SAÇAR Hakkında BilgiYorumlarTUNCER SAÇAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUNCER SAÇAR HakkındaTUNCER SAÇAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUNCER SAÇAR ÖzgeçmişiTUNCER SAÇAR RandevuTUNCER SAÇAR MuayenehaneTUNCER SAÇAR Muayene ÜcretiTUNCER SAÇAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUNCER SAÇAR BulGetirTUNCER SAÇAR NeredeCep NoTUNCER SAÇAR UzmanıTUNCER SAÇAR Özel MuayeneTUNCER SAÇAR NumarasıTUNCER SAÇAR Nerede ÇalışıyorTUNCER SAÇAR GörevliUzmanlıkAileTUNCER SAÇAR ŞikayetTUNCER SAÇAR ÖneriTUNCER SAÇAR EleştiriHastalıklarıYorumlarTUNCER SAÇAR KimdirSekreterHemşireTUNCER SAÇAR Yeni BilgileriTUNCER SAÇAR Hakkında BilgiCerrahHekimTUNCER SAÇAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUNCER SAÇAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUNCER SAÇAR Doğum TarihiİrtibatTUNCER SAÇAR Tedavi OlanlarSağlıkTUNCER SAÇAR ÖzgeçmişTUNCER SAÇAR BiyografiCerrahisiTUNCER SAÇAR DoktordurTUNCER SAÇAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUNCER SAÇAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUNCER SAÇAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,555 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır