Doktor Bilgileri

Dr. Zehra Yaldiz
ZEHRA YALDIZ (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEHRA YALDIZ (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZEHRA YALDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZEHRA YALDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEHRA YALDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEHRA YALDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEHRA YALDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEHRA YALDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEHRA YALDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZEHRA,  YALDIZ,   İzmirZEHRA YALDIZ Muayene ÜcretiZEHRA YALDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEHRA YALDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEHRA YALDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEHRA YALDIZ Hakkında BilgiYorumlarZEHRA YALDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEHRA YALDIZ HakkındaZEHRA YALDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEHRA YALDIZ ÖzgeçmişiZEHRA YALDIZ RandevuZEHRA YALDIZ MuayenehaneZEHRA YALDIZ Muayene ÜcretiZEHRA YALDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEHRA YALDIZ BulGetirZEHRA YALDIZ NeredeCep NoZEHRA YALDIZ UzmanıZEHRA YALDIZ Özel MuayeneZEHRA YALDIZ NumarasıZEHRA YALDIZ Nerede ÇalışıyorZEHRA YALDIZ GörevliUzmanlıkAileZEHRA YALDIZ ŞikayetZEHRA YALDIZ ÖneriZEHRA YALDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarZEHRA YALDIZ KimdirSekreterHemşireZEHRA YALDIZ Yeni BilgileriZEHRA YALDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimZEHRA YALDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEHRA YALDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEHRA YALDIZ Doğum TarihiİrtibatZEHRA YALDIZ Tedavi OlanlarSağlıkZEHRA YALDIZ ÖzgeçmişZEHRA YALDIZ BiyografiCerrahisiZEHRA YALDIZ DoktordurZEHRA YALDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEHRA YALDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEHRA YALDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,479 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır