Doktor Bilgileri

Dr. Tevhide Dincer
TEVHİDE DİNCER (İzmir Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TEVHİDE DİNCER (İzmir Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TEVHİDE DİNCER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TEVHİDE DİNCER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TEVHİDE DİNCER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TEVHİDE DİNCER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TEVHİDE DİNCER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TEVHİDE DİNCER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TEVHİDE DİNCER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TEVHİDE,  DİNCER,   İzmirTEVHİDE DİNCER Muayene ÜcretiTEVHİDE DİNCER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTEVHİDE DİNCER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTEVHİDE DİNCER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTEVHİDE DİNCER Hakkında BilgiYorumlarTEVHİDE DİNCER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTEVHİDE DİNCER HakkındaTEVHİDE DİNCER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTEVHİDE DİNCER ÖzgeçmişiTEVHİDE DİNCER RandevuTEVHİDE DİNCER MuayenehaneTEVHİDE DİNCER Muayene ÜcretiTEVHİDE DİNCER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTEVHİDE DİNCER BulGetirTEVHİDE DİNCER NeredeCep NoTEVHİDE DİNCER UzmanıTEVHİDE DİNCER Özel MuayeneTEVHİDE DİNCER NumarasıTEVHİDE DİNCER Nerede ÇalışıyorTEVHİDE DİNCER GörevliUzmanlıkAileTEVHİDE DİNCER ŞikayetTEVHİDE DİNCER ÖneriTEVHİDE DİNCER EleştiriHastalıklarıYorumlarTEVHİDE DİNCER KimdirSekreterHemşireTEVHİDE DİNCER Yeni BilgileriTEVHİDE DİNCER Hakkında BilgiCerrahHekimTEVHİDE DİNCER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTEVHİDE DİNCER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTEVHİDE DİNCER Doğum TarihiİrtibatTEVHİDE DİNCER Tedavi OlanlarSağlıkTEVHİDE DİNCER ÖzgeçmişTEVHİDE DİNCER BiyografiCerrahisiTEVHİDE DİNCER DoktordurTEVHİDE DİNCER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTEVHİDE DİNCER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTEVHİDE DİNCER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,025 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır